| Petricescu_Bogdan_1995 a întrebat:

Am o problema...am telefon Nokia lumia 520 si sunt in reteaua Vodafone si nu trimite mesaje.Tot zice reincercati si tot reincerc dar degeaba. Spuneti-mi va rog ce sa fac ca sa mearga.Dau FUNDA raspunsului corect

Răspuns Câştigător
| SBra a răspuns:

Solutia e simpla, mergi la ei si faci o reclamatie si cam atat, ar trebui sa rezolve gratis

| Petricescu_Bogdan_1995 explică (pentru SBra):

Am fost la ei...dar nu telefonul era de vina, ci faptul ca m-am mutat de pe abonament pe cartela si trebuia nu stiu ce cod schimbat...si acum merge mersi oricum

3 răspunsuri:
| GherGhe_Valntin_1998 a răspuns:

Eu am un lumia 710 sunt cele mai proaste telefoane Nokia

| Petricescu_Bogdan_1995 explică (pentru GherGhe_Valntin_1998):

Da chiar ai dreptat am facut ce mai mare greseala luand Nokia lumia...