| Palfi_Iozsef_1970 a întrebat:

am o problema, am un Samsung galaxy core 2 si miam descarca ieri minecraft si a mers perfect, dimineata mi-a mers iara iar acu nu mai merge... am resetat telefonul si acum descarc minecraft si cand sa il instalez arata 2 sec se instaleaza si dupa zice ca aplicatia nu este instalata..care este problema?

2 răspunsuri:
| InteractiV a răspuns:

Probabil dotarile telefonului tau nu suporta jocul. Jocul este prea mare si iti tureaza telefonul la maxim. Din moment ce iti da ca aplicatia nu este instalata, inseamna ca telefonul tau nu mai suporta acel joc, nu ii mai permite sa fie rulat. Salut

| AnnaMaria1626 a răspuns:

S-ar putea ca telefonul tau sa nu fie compatibil cu jocul. Adica telefonul nu vrea sa descarce aplicatia. Mai bine nu o mai descarca.winking