| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Am un Samsung Galaxy J7 2017 cu display-ul spart, nu se vede nimic pe el. Exista vreo posibilitate sa il conectez la TV sau la PC sa vad ce e in el? Gen cum ar fi monitorul ecranul telefonului. Vreau sa scot din el toate pozele conversatiile si ce mai aveam.
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca nu-ti merge touch-ul si nimic, si n-ai activate dinainte aplicatii sau usb debugging, raman variante gen soft-uri Wondershare sau orice alt soft sa te ajute sa recuperezi datele.

| T0K3N a răspuns:

Un cablu HDMI si un adaptor