| PerryP a întrebat:

am o problema... am un Samsung galaxy mini pe care mi-am instalat Skype-ul pe el ( am wirelles) am vorbit, am vobrit pe skype insa de la un timp dupa ce activez wi-fi pe teleofn dupa 2-3 minute ma deconecteaza iar dupa 2 sec se reconecteaza chiar nu pot face nici o convorbire asa dupa 2 minute de vorbit se inchide apoi imediat pot sa sun fara nici o problema. apoi iar se inchide dupa 2 min ...Va rog mult ajutati-ma!
Funda!

Răspuns Câştigător
| AwaZoh98 a răspuns:

Hi, Perry!
O solutie ar fi sa-ti dezinstalezi skype-ul...

2 răspunsuri:
| PerryP explică:

Am incercat...dar degeaba!

| AwaZoh98 a răspuns:

Atunci du-te la Samsung Service. Fara indoiala, ei iti vor rezolva problema!winking