| mallu a întrebat:

Am o problema...am un Samsung Galaxy Trend Lite duos s7392 pe care as vrea sa il root-ez,problema este ca ca merge, am incercat cu mai multe programe si sfaturi si nimic,am folosit Vroot,Root Genius,King Root, Cyanogen..etc,dar fara rezultat, cam pela 50-70% imi spune ca root-ul a esuat, am bifat si usb debuging ..tot,dar fara rezultat. vreun sfat? !

1 răspuns:
| iDarkness a răspuns:

Aplicatiile enumerate de tine mai sus nu fac de cat sa afecteze performanta telefonului in timp. Mai bine ca n-ai reusit. Asculta bine acest tutorial si incearca pe propria raspundere. E mai greu ce-i drept insa este safe.
https://youtu.be/-kRd_1KGQSM