| Vlad_Alexandru_1990_BYcP a întrebat:

Am o problema cu camera de la iphone 5s. Acesta este intr-un freeze mereu. Stiu, ca, conectorul nu este bine bagat in placa de baza a telefonului. Desi, cat costa la un gsm sa mi-l faca si daca ar putea sa imi curete si lentilele de la camere? Ofer funda! big grin

1 răspuns:
| Carjoi_Cata_1989 a răspuns:

Daca e Iphone, suma cu siguranta incepe de la 100 de lei chiar si pentru o chestie banala. Acum depinde de fiecare service tariful... Esti sigur ca conectorul nu este bagat bine in placa de baza?