| stefanfanu a întrebat:

Salut tpu.Am o problema cu cardul de telefon.Am un card de 2 gb care nu ma mai lasa sa bag melodii in el si nici sa sterg.Care e solutia? Trebuie formatat? Si daca trebuie ..cum pot sa-l formatez?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie sa ai in telefon o optiune de formatare card. Daca nu baga-l intr-un cititor de carduri la PC si formateaza-l.

| stefanfanu explică (pentru Salontanul):

Am incercat sa-l formatez cu telefonul dar dupa ce dau formatare..cand intru inapoi in card nu e nimic schimbat.Iar cititor de car nu am.