| AudCulori331 a întrebat:

Am o problema cu cartela de la Orange (abonament)!
Cand vreau sa ma uit cate minute am, adica sa sunt la 415 nu primesc nimic... si daca sun la *115# spune "Veti primi un mesaj scris cu informatiile cerute" dar nu primesc nimic... Am fost si la magazinul ORANGE si a spus ca e din telefon am un iphone5s
si am incercat si pe un iphone6plus si tot la fel! Help pls!

1 răspuns:
| Bors_Andrei_1985 a răspuns:

1.Muta-te pe Vodafone! Sunt mai profesionalisti
2. dar am auzit ca iphone 4, 5 fac figuri in general dar cred ca e vorba de retea, probleme semnal retea, poti trece numarul tau de Orange pe Vodafone, pastrand acelasi nr ....intereseaza te!