| AlcatrazOne a întrebat:

Am o problema cu difuzorul telefonului meu(Samsung galaxy Y) in timp ce vorbesc la el se opreste sonorul nu ma mai aude nici persoana cu care vorbesc nici eu pe ea doar curg minutele...Nu stiti cumva care e cauza si cum se poate remedia?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La al meu am schimbat placa de baza.La aceleasi simptome.

| melaniutza a răspuns (pentru darrio2007):

Acesi problema am avut si eu cu al meu Vodafone smart 2 si raspunsul de mai sus este solutia parerea mea...

| AlcatrazOne explică (pentru melaniutza):

Pai de curand am schimbat softul la el ca mi-am uitat parola aceea cu model

| IplayAntim a răspuns:

Eu zic ca este o problema de soft, mai mult poate sa fie si o problema cu difuzorul tau.cel mai bine te duci la un service GSM.