| Andrei1099 a întrebat:

, am o problema cu iphoneul 3g. Il bag in priza, apare logoul Apple si dupa un timp se stinge. L-am pus in recovery si in itunes da eroare 23 la restaurare. Am crezut ca e de la baterie dar si cu cea noua tot asa face. Aveti vreo idee?

2 răspunsuri:
| Dinu_Marian_1994 a răspuns:

Esti sigur ca e 3g? zic asta fiindca si eu am avut aceesi problema cu un 2g si l-am facut cu red snow si iphone firmware http://www.youtube.com/watch?v=5H4La0ukGHM

| Andrei1099 explică (pentru Dinu_Marian_1994):

Da e 3g, si l-a mine nu e o problema de activare, ci pur si simplu placa de baza e dusa! laughing acum caut una noua happy