| EminemGodRap a întrebat:

am o problema cu netul de la Vodafone, precizez am un iphone 4, nu am umblat la nicio setare, atunci cand pornesc netul apare 3G acolo sus, mai tin sa precizez ca netul pe care il am acuma face parte dintr-o optiune gratuita a lor ( daca iti faci cont pe aplicatia lor Vodafone, primesti 500 MB gratuit), iar mie mi-a mai ramas putini mb din propriul net, dar vad ca sau consumat cativa MB si din netul - 500 MB, ce pot sa ii fac sa mearga iar? Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai programe pe telefon sau tableta ce o fi aia ca isi face automat update fara sa stii.In felul acesta iti consuma MB de net fara sa stii.Ia fiecare program in parte si dezactiveaza-i updatele, chiar si telefonul cred ca isi face update singur.