| lolucian a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu. Cand ma uit pe Youtube sau cand vreau sa ascult o muzica nu se aude nimic si imi zice ca sunt conectate castile dar ele de fapt nu sunt conectate. Si cand le bag se aude. Dar cand ma suna cineva se aude. Nu stiu ce are. Va rog frumos sa ma ajutati. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Sa nu-l resetezi, e degeaba.
Ia un ac si usor curata mufa de jack, ti s-a depus acolo o mizeria, si telefonul il recunoaste ca si o casca.
Dupa ce-l cureti in totalitate, sunetul se va auzii.

1 răspuns:
| alexiavis a răspuns:

Sa îți resetezi telefonul happy