| LoGaAreAnulatAa a întrebat:

, am o problema cu telefonul meu, deci mi-a aparut "Mod de siguranta" si nici butoanele de la volum nu-mi mai merg, am Samsung Galaxy S3 Mini GT I8200, i-am dat reset din fabrica dar degeaba, funda cine ma rezolva!

Răspuns Câştigător
| LLLLoooller a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un service pentru telefoane. Si eu am avut niste probleme asemanatoare(dar nu chiar atat de grave). Cand am mers la service, mie mi-a schimbat bateria, gen cum ai tu Samsung Galaxy S3 Mini GT 18200, a pus o baterie tot de Samsung... dar GT si era al numar daca as putea sa il numesc asa. Sper sa nu mai ai probleme cu telefonul. Funda?