| SpikeSpigel a întrebat:

am o problema cu telefonul meu... Overmax vertis you. Eh, de vreo 3-4 zile nu imi mai merge chiar bine touchscreen-ul, in partea de jos, unde se afla Apeluri, Agenda, Meniu, Mesaje si internet nu mai merge, ori merge si dupa cateva minutele nu mai merge. Faza este ca mai am si alte problema... uneori, prin coltul din dreapta jos incepe sa apese singur pe aplicatii, deschide mesajele si scrie urmatoarele caractere : SPACE, N,.
Ce pot sa ii fac? L-am luat acum aproape doua luni de pe cel.ro, eu il duc la garantie daca e nevoie. dar nu o gasesc. garantia vine prin mail sau cum?

4 răspunsuri:
| MoGeA a răspuns:

Pai daca vrei tu poti sa-l restartezi ( la telefon ma refer) si nu mai ai probleme cu el

| SpikeSpigel explică (pentru MoGeA):

Nope, l-am dus la service pana la urma. acum. astept.

| MoGeA a răspuns (pentru SpikeSpigel):

Pai la service tot aia ii face asa ca... laughing)

| SpikeSpigel explică (pentru MoGeA):

Da, il restarteaza. cand au zis ca este indoit touchscreen-ul, IT-ist mai esti ma.