| Knasty a întrebat:

am o problema cu telefonul meu Samsung Galaxy Y, am incercat de peste 5 ori desenul de deblocare si m-i s-a blocat telefonul. M-i-a aparut un meniu unde scria sa introduc Numele de utilizator, parola, dar eu mi-am uitat contul... Ce as putea sa fac in privinta cu asta, va rog ajutati-ma, dau funda!

Răspuns Câştigător
| charleslouboutin a răspuns:

Nu vreau eu nimic amice, il resetezi adica la setarile din fabrica. Cauta pe google cum se face chestia asta.

2 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Il resetezi. Si daca nu esti in stare sa iti amintesti pattern-ul, nu mai pune asa ceva!

| Knasty explică (pentru charleslouboutin):

Cum ai vrea tu sa il resetez?

| charleslouboutin a răspuns (pentru Knasty):

Nu vreau eu nimic amice, il resetezi adica la setarile din fabrica. Cauta pe google cum se face chestia asta.