| PuținConteazăNumele a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu, un Allview P6 Energy Lite, deci, la ora 18:55 urmaream niste intrebari pe TPU si dntr-o data a inceput sa mearga greu, s-a blocat imaginea, nu raspunde la nicio comanda, am incercat eu sa il opresc din butunul power, dar fara succes, asa este si in momentul de fata, la ora 21:12, si nu stiu ce sa ii fac, multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Paul1374 a răspuns:

Mă bucur că ai reușit. happy

2 răspunsuri:
| Paul1374 a răspuns:

Cel mai probabil te-ai ales cu un virus amice... Ai avut antivirus? Dacă da sper că ai scanat telefonul cel puțin o dată la două-trei zile. Dar poate că nu e asta. Dacă mai ai garanție la el, du-te cu el să ți-l facă.

| PuținConteazăNumele explică (pentru Paul1374):

Aseară pe la ora 23:00 era în același stadiu, și am citit câteva ceva pe un site, am încercat să îi dau un hard reset apăsând volum sus si power, si-a dat restart. Acum e totul bine, pentru moment happy

| Paul1374 a răspuns (pentru PuținConteazăNumele):

Mă bucur că ai reușit. happy