| Diana_Popovici_1988 a întrebat:

Am o problema cu telefonul Nokia lumia 520, mai exact nu pot intra in magazinul de pe telefon, imi spune atunci cand intru ca sunt probleme la finalizarea cererii si imi scrie un cod care cica poate fi folosit doar de minti luminate

2 răspunsuri:
| IT4help a răspuns:

Salut. Si mie mi se mai întâmplă (încearcă sa setezi telefonul, data si ora )

| Tătaru_Maria_1993 a răspuns:

Daca mai ai garanția ar trebui să-l duci la service deoarece este o problema din fabrică cu Microsoft-ul.