| ViceSDA a întrebat:

Salut TPU
Am o problema cu un Allview p5 lifw, isi tot da restart can vreau sa intru in mod recovery.
Cred ca l-am sters eu din gresala cand am vrut sa instalez un rom.
Ma poate ajuta careva? Va rog.

1 răspuns:
| Marcus_Orleţchi_2000 a răspuns:

Ai folosit combinația de power+volume down?
S-ar putea să-l fi stricat dacă ai încercat să bagi un custom recovery cu TWRP, deoarece nu au suport pentru modelul ăsta de telefon iar dacă ai instalat recovery pentru alt model de telefon s-ar putea să se fi stricat ceva.
Sfatu' meu e să nu instalezi custom rom pe P5 life pentru că are interfața aproape stock, iar dacă îi pui Google now launcher o să arate destul de stock.