| Katalin_Puscas_1998 a întrebat:

am o Problema cu un Iphone 4S,
I-am dat reset si acum nu mai se actualizeaza telefonul : iphone-ul dvs. nu a putut fi activat deoarece serverul ...etc, asta imi apare nu stiu ce e de facut adica nah abia l-am cumparat la mana 2 dar mergea, doar ca i-am dat Reset de 2 ori prima oara sa actualizat si a 2 oara nu, Va multumesc pentru timpul acurtat, HELP dau funda big grin

3 răspunsuri:
| 17Ioana a răspuns:

Incearca sa-l conectezi la itunes cu cablu de date si sa-l actualizezi asa

| Katalin_Puscas_1998 explică (pentru 17Ioana):

Am incercat dar nu il citeste PC telefonul asa?

| mazaroi a răspuns:

Iti recomand sa il duci la reparat.Ei se pricep mai bine