| Protegent a întrebat:

Am o problema cu un Samsung Galaxy J5 (2017). In timp ce stau pe YouTube, fara casti, difuzorul are un obicei de mai bruiaza, dar rar. Si in jocuri am intampinat chestia asta, mai ales daca e volumul dat incet. Stie cineva din ce cauza a aparut problema si daca exista o solutie?

1 răspuns:
| Vali215 a răspuns:

Salut! Încearca să-i dai resetare din fabrică, dacă nu merge trebuie să te duci la un gsm sau în caz că mai ai garanţie la acel magazin, altceva nu cred că ai putea să faci.