| Parjol12 a întrebat:

am o problema, de ceva timp (3-4 saptamani) internetul pe telefon (galaxy a 50) imi merge foarte prost, prind semnal destul de bun, dar videoclipurile pe yt se incarca foarte mult sau deloc, pe Facebook toate videoclipurile se opresc la 3 secunde si ruleaza incarcarea fara niciun rezultat. Tin sa reamintesc ca exista rare momente cand internetul functioneaza perfect. Am abonament la digi de 4G nelimitat. Si pe alt telefon internetul imi merge fara probleme in orice ipostaza a zilei cu aceeasi cartela. Este foarte enervant sa vezi ca ai semnal full 4G si internet merge de la prost spre deloc. In opinia mea problema este de la telefon, avand in vedere ca pe galaxy a6 internetul merge fara probleme. Va rog un sfat pentru remedierea problemei. Dau funda pentru cel mai bun raspuns. P.S nu este de la APN.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Actualizeaza aplicatia Youtube.

Bula
| Bula a răspuns:

Suna la suportul Digi mobil, sa-ti testeze conectivitatea telefonului.
Dupa testare ei te pot indrepta spre solutia de urmat.
Daca ai telefonul in garantie, la nevoie se va repara gratuit.

| Bizon95 a răspuns:

Reseteaza networking telefonului
reseteaza tot telefonul

schimba telefonul sau mergi cu el la service
e CLAR ca e din telefon daca pe aceeasi cartela alt telefon merge binemercic!