| exTreaMVipEr a întrebat:

Am o problema foarte mare! Am un Samsung Galaxy Ace Plus incarcatorul bun,bateria buna tot bun la el doar ca de fiecare data cand se descarca complet nu reusesc sa il aprind decat cu cablu de date si cablu de date nu mai am. big grin laughing ca mi l-a luat varumeu, in fine ma puteti ajuta sa imi repar incarcatorul pentru ca telefonul si bacteria e perfect buna in stare ok inainte mergea ok dar acuma cand il pun la incarcat imi apare bacteria un cerc alb in mijlocu bateriei se incarca catva si dupa se stinge va rog Fac ORICEE va rog nu vreau sa il duc la reparat ca pierd date importante va rog eu!

4 răspunsuri:
| MrAnonym a răspuns:

Pai e si normal, ca cind e sa se descarce complet sa se aprinda cu cablu.

| exTreaMVipEr explică (pentru MrAnonym):

Nu facea de astea inainte.

| Lucica_Crista_1992 a răspuns:

Pai poate este si dinnauntru telefonului poate s-au rupt acele fire de unde bagi mufa la incarcat!

| exTreaMVipEr explică (pentru Lucica_Crista_1992):

NUu cu alt incarcator se incarca tongue