| BezeaToxica a întrebat:

Am o problema foarte mare! De la un timp telefonul meu a luat-o razna.Cand incerc sa il bag la incarcat arara cam 5 min ca se incarca apoi 2 sec (cam asa)se face ecranul alb si tot palpaie(se face la loc apoi alb si cam 10 secunde tot asa)apoi se stinge si inainte se incarca cand era stins.Ce sa fac? E de la baterie chestia asta? Plzzz unii mi-au zis ca mi-a picat softu! Ce sa fac(cine stie sa imi dea un id de mess sa ma ajute plzzzzz)Va Rog! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| 0x11111051 a răspuns:

Aaa Nokia. Si la mine tot asa se intimpla de multe ori. De fapt am avut si eu o Nokie, dar fiindca avea diferite probleme si laguri, am lasat-o. Deci. Incearca sa scoti bateria, pentru 5 minute si pune-o inapoi, dupa asta incearca sa o incarci. Treaba cu "se face ecranul alb si tot palpaie(se face la loc apoi alb si cam 10 secunde tot asa)" este ceva normal (asa cred eu, tot facea asa si la mine big grin). Dar cum a zis o utilizatoare a site-ului mai sus: Dul la un servis.

3 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Asa mi se intampla si mie, eu il iau, scot cartela, il las nitelus si apoi o bag la loc.
Apoi merge.
Succes! Du-l neaparat la un service!
Te pup!

| 0x11111051 a răspuns:

Dar modelul nu te-ai gindit sa ne scrii, ca sa vedem cum te putem ajuta?!

| BezeaToxica explică (pentru 0x11111051):

Scuze Nokia Asha 302

| 0x11111051 a răspuns (pentru BezeaToxica):

Aaa Nokia. Si la mine tot asa se intimpla de multe ori. De fapt am avut si eu o Nokie, dar fiindca avea diferite probleme si laguri, am lasat-o. Deci. Incearca sa scoti bateria, pentru 5 minute si pune-o inapoi, dupa asta incearca sa o incarci. Treaba cu "se face ecranul alb si tot palpaie(se face la loc apoi alb si cam 10 secunde tot asa)" este ceva normal (asa cred eu, tot facea asa si la mine big grin). Dar cum a zis o utilizatoare a site-ului mai sus: Dul la un servis.