| DeniiMT a întrebat:

Am o problema: in urma cu ceva timp mi-am instalat o aplicatie "GO SMS PRO". Nu am ce spun, e chiar super, dar am primit mai multe notificari cu teme noi. Am vrut sa-mi instalez una, si imi aparea ca nu am suficient spatiu. Asa ca am intrat la Settings >= Application >= All >= Play Store >= Clear cache >= Clear data. Intr-adevar am obtinut ceva spatiu, dar acum nu imi mai functioneaza deloc Play Store si cand incerc sa il accesez imi apare : "Nici o conexiune. Reincercati", desi am wifi full. Ce pot sa fac?
Dau funda

1 răspuns:
| AndyAnonim a răspuns:

Asa se intampla daca faci asta ai putea reinstala play store(o operatiune periculoasa)sau ai putea sa il duci in service