| Petrescu_Florian_1997 a întrebat:

Am o problema la cartela sim, sunt pe Vodafone.
Cartela in sine (patratu' ala) a iesit din chestia aia dreptunghiulara de plastic care o tinea acolo, a pocnit putin, dar am pus-o la loc.
Dar cand intru in agenda mea nu mai sunt toate contactele, doar 1-2, maxim 4.Cand eu aveam vreo 15-30...
Tot am repornit telefonul', tot am rebagat cartela si toate cele, dar nu.
Prima data cand intru in agenda, dupa vreo o secunda, 2, dupa ce a pornit telefonul apar toate contactele, dar dupa o secunda dispar...
Ce sa fac?

1 răspuns:
| madalinfindrihan a răspuns:

Din cauza ca toate contactele sunt in cartela si acolo unde a pocnit in acel loc erau contacte si s-au sters atunci cand bagi cartele si iti apar toate cartela sta dreapta fara sa para rupta si iti apar toate contactele dar dupe ce se desparte de cealalta parte dispar. Fundita?