| Eastwood a întrebat:

am o problema la Samsung Galaxy S4.
Imi merg videoclipurile de pe facebook doar 20 sec dupa se opreste si o ia de la inceput cu incetinitorul, nu stiu ce are, pe youtube nu am problema se misca perfect ( mai apare uneori ecranul negru, nu stiu de ce ), nu am instalate multe aplicatii, am si card de 8 Gb, ce pot sa-i fac? Softwar-ul a fost actualizat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil de la actualizare.Stiu persoane
care au actualizat soft-ul si au avut probleme mari cu telefoanele.

| Eastwood explică (pentru anonim_4396):

Dar la fel facea si inainte de update!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eastwood):

Incearca sa schmbi browserul eventual flas playerul ce ruleaza in browser.

5 răspunsuri:
| kracadille a răspuns:

Mane,poate asta e problema.Eu am un S3 si imi facea fite cand i-am dat update la software.Deoarece ma ocup cu un service de telefoane iti recomand sa il resetezi cu tot cu card si daca tot face sa il resoftezi

| Eastwood explică (pentru kracadille):

Dar la fel facea si inainte de update!

| Bibireandrei a răspuns:

Eu zic sa ti.l dai din nou la setarile din fabricawinking