| andrei705 a întrebat:

Am o problema la telefon.Am un Allview X2 Soul Mini si dintr-o data am vrut sa descarc o aplicatie(sa zicem ca facebook) si ii dau sa se instaleze, confirm acolo si imi apare o bara albastra, iar cand dau mai sus unde este si bateria, wi-fi, etc imi apare ca scrie " in pauza ". Am dat si restart la telefon si la fel.

CEL MAI BUN RASPUNS FUNDA + VOT

4 răspunsuri:
| funnnyman32 a răspuns:

Salut. Banuiesc ca ai descarcat de pe GooglePlay? da stiu se incarca incontinuu si nu se instaleaza nimic ramane pe pauza. Uita-te la manager descarcare si elimina de pe acolo sau vezi ce-ti mai apare eu asa am reusit la telefonul ala sa scot aia de la descarcare. in fine ca acum numai am telefonul, Bafta!

| andrei705 explică:

Da. De pe google play

| funnnyman32 a răspuns (pentru andrei705):

Ai rezolvat problema?

| andrei705 explică (pentru funnnyman32):

Nu...