| VOLVO4LIFE a întrebat:

Am o problema la telefon, e a doua oara cand se intampla, tot din cauza jocurilor.Deci cand un joc s-a blocat,nu mai mergea niciun buton,scot bateria, se inchide, il pornesc si apare logoul Samsung(telefonul este Samsung galaxy y s-5360 cu android 2.3.6),dupa nu se mai intampla nimic.Am aflat si eroarea,aceasta find "can't mount data rebooting".Am gasit explicatii pe internet cum se rezolva,dar nu prea am inteles,asa ca va rog sa imi spuneti daca stiti cum rezolv problema asta,ce trebuie descarcat/montat, cum trebuie, daca trebuie reinstalat android-u etc. FUNDA!

1 răspuns:
| Nero a răspuns:

Incearca sa dai factory reset, din "setari" si "creare copii de rezerva si revenire la setarile din fabrica". Asta va da un mare refres telefonului si cel mai probabil va alunga problema.