| Soarecul1234 a întrebat:

Am o problema la telefonul meu ( Samsung Galaxy S7 Edge ). Cand trimit mesajele pe messenger uneori se trimit mai greu sau abia dupa ce mai primesc un mesaj de la persoana respictiva. Eu cred ca e de la telefon si nu de la wifi sau date mobile. Are cineva vreo idee despre care ar putea fi problema?

4 răspunsuri:
| barosanu69 a răspuns:

De la net e. da-i si tu un restart ceva

| IComeNuts a răspuns:

Salut!
Cred ca problema e de la utilizator, nu de la telefon. Incearca sa lipesti ceva pe camera frontala astfel incat telefonul sa nu te mai poata vedea si sa se blocheze. Daca asta nu merge, pune-ti ceva pe fata. Daca nici asta nu merge, incearca sa te duci la doctor.

| StefanStefan3000 a răspuns:

Sterge memoria cache de la messenger..am si eu aceiasi problema S7 incearca si un reset la router

| bo0gHy a răspuns:

Eu pateam asa cand erau probleme de la FaceBook, incearca sa-i dai un restart la telefon eventual chiar o resetare din fabrica.