| Abbcdd a întrebat:

am o problema straight face Mi-am luat 5 euro credit pentru a imi reincarca cartela de Vodafone problema este ca nu merge daca bag codul imi spune ca operatia nu a putut fii efectuata, daca sun la 444 spune ca este gresit codul, daca sun la *100# tot la fel imi zice ca operatia nu a putut fii efectuata, daca sun la orice numar pentru servicii Vodafone nu raspund thinking sincer am ramas fara idei ce sa fac, banuiam ca este de la telefon dar am bagat cartela in alt telefon si aceiasi poveste.

2 răspunsuri:
| ExpertMen a răspuns:

Am mai auzit si pe altii cu acesta problema.Cel mai bine ar fi sa te duci la gsm sau de unde ai luat si sa le spui.

| Abbcdd explică (pentru ExpertMen):

Am rezolvat, nu stiu cum dar am insistat si pana la urma a mers. Multumesc de raspuns happy