| Preduna_Cristi_1995 a întrebat:

am o problema nu imi mai merg datele la 4g doar la H+ si nu stiu din ce cauza am mega si sunt pe telecom, ar putea fi din cauza telefonului?

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Sau poate ca datele 4g sunt limitate si s-au terminat/expirat si au intrat datele H+.
Trebuie sa te interesezi la operatorul de telefonie la care ai cartela/abonamentul.

| MaoItsMe a răspuns:

Iti arata doar h+ pentru ca nu te afli destul de aproape de o antena care detine si 4g, de exemplu daca esti la tara s-ar putea sa iti arate h+ sau daca esti intr-un loc mai departe de oameni, de exemplu pe munti sau chestii de genul

| SweeT200383 a răspuns:

Salut, urmeaza acesti pasi :

Setari-->Retele Mobile---> tipul preferat de retea>>> 4g/3g/2g(auto) sper ca te am ajutat!

Funda?