| Kioranga a întrebat:

Am o problemă. Nu mă pot decide ce telefon să îmi cumpăr dintre iPhone 11 Pro Max și Samsung S20 Ultra. Spuneți-mi, vă rog, care dintre ele credeți că ar merita să îl cumpăr. Vă rog să mă ajutați. Mulțumesc!

9 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Pai majoritatea zic ca camera de pe Iphone e mai buna in majoritatea scenarilor, IOS e mai fluid si o sa ramana fluid mai mult timp. Daca nu te intereseaza in mod special ecranul, atunci nu vad un motiv bun sa alegi Samsung. P.S. Eu nu sunt fan Apple, eu am Oneplus de 4 ani.

| sierra1 a răspuns:

Ne lași cu fițele astea de vedetă nebăgată in seamă?

ia-l pă ăsta, că-i și mai scump

https://www.emag.ro/......D512LWBBM/

| GicaGigekGica a răspuns:

Sincer as alege S20 Ultra, dar totusi as astepta pana la iPhone 12

| Kioranga explică (pentru sierra1):

Eu doar am vrut să aflu mai multe păreri, ca să văd care ar merita mai mult să îl cumpăr! Nu înțeleg ce ar fi rău în asta...
Și să nu crezi că mă dau mare că am bani pentru că oricum nu mă cunoaște nimeni de aici (am cont anonim), sau dacă nu e vorba de asta, atunci ce vrei să spui prin "ia-l pă ăsta, că-i și mai scump"?

| Kioranga explică (pentru GicaGigekGica):

Ok! Îți mulțumesc pentru părere!?

| Kioranga explică (pentru GicaGigekGica):

Ok! Îți mulțumesc pentru părere! ????

| Kioranga explică (pentru ClaudiuM1997):

Voi ține cont și de asta! Mulțumesc!?

| AlexMh a răspuns:

Salut! Este foarte simpla alegerea. Ambele sunt telefoane foarte potente, si nu le vei folosi niciodata la performanta lor maxima. Samsungul este mai avansat tehnologic, pe cand Iphone-ul nu. Diferenta este ca Iphone-ul nu are nevoie. 70% din performanta si feature-urile unui telefon consista din Software, domeniu unde Apple este lider de piata. Deci, daca vrei un sistem de operare stabil, cu update-uri software importante pe viitor mergi cu Apple, daca vrei sa fii la zi cu feature-uri hardware mergi cu Samsung. Restul diferentei o face design-ul. Cu care te simti tu mai bine in mana, care ti se pare mai "stilizat".

| Kioranga explică (pentru AlexMh):

Ok! O să țin cont și de asta! Mulțumesc!