| nicsor12345 a întrebat:

am o problema! Nu stiu unde am umblat in setarile telefonului ca atunci cand conectez cablul usb nu il pot conecta la pc doar se incarca.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu ce telefon ai. Daca este Samsung, instalezi softul Kies pe PC. La altele te duci in Settings, la Developer options, enable USB Debugging. Apoi cand conectezi cablul ar trebui sa te intrebe cum vrei sa fie. Alegi Mass Storage si gata.

| hypentakill a răspuns:

Setari > Despre telefon, apasa de 7 ori build number, Optiuni dezvoltator > USB debugging