| BdyBluu a întrebat:

Am o problema urgenta. Mi-am luat o replica de iphone 4 s...si totu era ok. L-am pus la incarcat cu cablu de date si..cand am vrut sa intru era inchis. Am scos cablu si l-am bagat iar si nu apare ca se incarca. A murit de tot. Oare ce sa fac? dau funda. orice

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cuvantul "replica" spune tot. ia altul

| Mellie00 a răspuns:

Conecteaza-l la pc via usb si apasa butonul home si power/sleep timp de 10 secunde, apoi ia degetul de pe butonul power/sleep si continua sa tii apasat pe butonul home timp de 15 secunde. apoi ii faci un restore din itunes si ai rezolvat problema happy

| Mellie00 a răspuns:

Inseamna ca e mort si n-ai ce sa-i mai faci... avand in vedere ca e replica mai devreme sau mai tarziu tot iti murea.

| aly300 a răspuns (pentru Mellie00):

rolling on the floor)ce desteapta esti fa iOS are doar telefoanele iphone originale

| Mellie00 a răspuns (pentru aly300):

Fa vorbesti cu maica-ta terminatule

| BdyBluu explică:

Pe asta cica are iOS 5.1.1 laughing da..tot cred ca problema e dela USB ca so fi stricat..cand l-am luat se tot connecta si deconecta cand il atuingeam putin.Ma rog, poate imprumut un incarcator dela cineva.