| LarryRaraitul19 a întrebat:

Am o problema, vreau sa stiu daca se poate sa scot acea limita la care telefonul se inchide dupa 1 ora. Pls funda!

1 răspuns:
| morariu a răspuns:

Nu cred ca telefonul se poate inchide singur dupa o ora. De exemplu eu il tin toata ziua fara sa umblu pe el. Iar noaptea mai stau putin pe el. Cred ca ai o problema la telefon, ti-as recomanda sa te duci cu abonamentul (daca il mai ai) de acolo de unde ai luat telefonul. Sigur ti-l face!

Funda?