| AlexFcd a întrebat:

Am o tableta Allview Viva Q7 Life si mi se opreste incarcatorul la 87%, ce sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cama așa se încarcă toate telefoane inteligente și tablete încearcă sa o încarci închisă 12-13 ore. Funda?

| Secret12122553368863354 a răspuns:

Este posibil ca incarcatorul sa fie de vina. Daca mai ai garantia, du te urgent la magazinul de unde ai cumparat o si spune problema. daca garantia nu mai e valabila du te la service ul din Crangasi de la emag...bine,asta daca esti in Bucuresti