| AlexFcd a întrebat:

am o tableta cu specificatiile:
Allview Viva Q7 Life cu procesor Cortex A7 Quad-Core 1. 0GHz, 7", 1GB DDR3, 8GB, Multi-Touch, Android 4.4 KitKat.
Intrebarea este :
Imi merge Fifa 15, Asphalt 8 pe ea? jocurile noi?

Răspuns Câştigător
| Croitor_Octavian_1991 a răspuns:

Ar trebui. Daca pe un S4 Mini cu aproape aceleasi specs (doar ca are 1, 5 gb ddr3) merge, atunci pe a ta ar trebui sa mearga.

Nu ai ce pierde. Instaleaza jocul care il doresti si daca nu merge il stergi si folosesti Clean Master ca sa te asiguri ca nu a ramas nimic in urma dezinstalarii.

Spor la joc! big grin

2 răspunsuri:
| alexvesa15 a răspuns:

Da fara probleme