| nicushor42 a întrebat:

Am o tableta evolio evotab fun. Am ascultat muzica cu ea pana cand s-a descarcat bateria de tot intr-un loc racoros, iar dupa 5 ore m-am dus sa o bag la incarcat. Cand s-a incarcat am incercat s-o pornesc dar android-ul nu se mai opreste din incarcat. Ce sa ii fac? Ajutati-ma ca imi place foarte mult aceasta tableta

2 răspunsuri:
| D33aD a răspuns:

Incearca sa o lasi inchisa un timp, vezi daca se rezolva ceva daca nu, incearca la un servicestraight face. Succes

| nicushor42 explică (pentru D33aD):

Sa vad daca merge. Oricum mersi pentru raspuns