| Cumintzel a întrebat:

Salut TPU,am pe telefon aplicatia G+photo si mi s-a facut backup la majoritatea pozelor si in galerie am albumul backup si daca il selectez sa se stearga, se sterge si cand intru iar la galerie, albumul backup nu este sters? Ce pot sa fac sa il sterg? Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| Istetul13 a răspuns:

Salut,si eu am avut problema aceasta si am rezolvat-o foarte usor.Trebuie sa stergi de mai multe ori, sau nu mai stiu sigur.Dar daca nu reusesti du-l la magazin de unde la-i luat si spune-i sa te lamureasac si pe tine sau la oricare magazin ex:Vodafone, Orange, Cosmote etc.Du-l la cine esti tu abonat si iti explica cei de acolo sper ca ti-am fost de mare ajutor. FUnda pls laughing))