| Rusu_Matei_2002 a întrebat:

Am pierdut un telefon iPhone 6
Am încercat astăzi să îl caut pe calculator cu funcția Gaseste-mi iPhone ul
M am conectat pe calculator și am dat localizare și mi-a apărut eroare și zicea ca nu m-am conectat pe aplicația " Găsește mi iPhone ul"de Pe iphone
Adevărul e ca nu m-am logat niciodată pe telefon în aplicația "Găsește mi iphone ul"
Ce e de făcut în cazul de față?
A mai pățit cineva?

3 răspunsuri:
| francut a răspuns:

Si mergi urgent la firma ta de telefonie sa-ti blocheze cartela. Altfel, iti poate face costuri mari la abonament.

| elenabianca23 a răspuns:

Salut, daca nu te-ai logat niciodata pe aplicatie nu are cum sa mearga! Ori te-a deconectat si a inchis telefonul! Singura solutie este sa suni la politie!