| Ev0 a întrebat:

Am primit cadou o pereche de casi super si am incercat sa le folosesc la counter-strike dar de exemplu cand vine cineva din dreapta sunetul de aude din ambele directii, cel care mia dar castile a sps ca trebuie sa le reglez. Cum fac sa aud din partea dreapta in casca dreapta si stanga din stanga?

1 răspuns:
| AddyTakaBlack a răspuns:

Trebuie din counter ...pff si nici nu imi mai merge mie counteru sa intru sa vad ca si eu am facut la fell pe acolo cauta...