| Maxxxi a întrebat:

Salut TPU, am reîncărcat o cartela Vodafone pe care nu am mai încărcat-o de 2 ani, mi s-a zis prin SMS că am încărcat cu 5 euro dar am primit încă un mesaj in care zice că am returnat 5 euro pe care i-am primit în avans pentru reînnoirea ofertei și am de returnat încă un euro.Nu pot suna și nici internetul nu merge, ce înseamnă asta?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dupa 2 ani o cartela este deja dezactivata. Ceva gen ai dat apă sa bea unui mort.

| sierra1 a răspuns:

"am returnat 5 euro pe care i-am primit în avans... ce înseamnă asta?"

tu ți-ai răspuns singur, nu știu dacă ai observat

| cfrtobias a răspuns:

Poate incarci mai mult de 6 euro si iti va merge tot