| alexciuc a întrebat:

am Samsung galaxy ace cu android 2.3.6 si nu-mi merge temple run sau jocuri de genul asta zice ca dispozitivul nu-i compatibil cu aceasta versiune..si pe galaxy mini 2 merge cu acelasi android.ce are imi puteti spune e codat pe Orange telefonul dar nu cred ca afecteaza asta la jocuri.

3 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

E vorba de performantele telefonului nu de soft.

| alexciuc explică:

Dacal decodez imi pierd garantia si nu prea imi comvine

| 123456numelemeu a răspuns:

Schinbai.sofwtuwinking.si.nu.cred.ca.galaxi.ace.pe.orange.e.tocmai.bun.pentru.jocuri.mai.ales.2.3.6.versiunea.android.bago.pe.cea.mai.noua.ca.tine.,mai.mult.bateria.in.primu.rand.si.e.mai.bun...scz.de.puncte.dar.nu.mai.merge.space