| Zumber a întrebat:

am Samsung galaxy young cu 2 aplicatii instalate de mine(pou, subwaysurfers). Acum cand vreau sa descarc altceva imi spune "spatiu de stocare disponibil insuficient".Am in el un MicroSD de 2GB, si nu am nimic pe el pentru ca nu stiu cum sa le mut pe card.Mi-am luat si App2Sd si tot felul de aplicatii de aseta Link2SD,si cand dau pe aplicatie sa o mut imi intra in manegerul de aplicatii in care acolo pot opri fortat sau sa dezinstalez.Am auzit ca unele telefoane nu permit mutarea aplicatiilor pe card, va rog ajutati-ma, las un id de messenger poate imi explicati mai bine ( speedy.gadict ).

1 răspuns:
| Anduuu10 a răspuns:

Salut Zumber. La fel ca tine, am avut un galaxy young (l-am inlocuit cu S2) si m-a dezamagit rau. Am incercat toate modalitatile posibile si imposibile. Nu poate sa MUTE NIMIC PE CARD. Am downloadat si programe pentru asta, pur si simplu nu vrea. Nu ai ce sa-i faci. Daca ai inteles, funda.