| OoVi a întrebat:

am si eu glay s4 de vreo 8 luni. Am pe el istalata versiunea 4.4.2 si de cand am facut update la versiunea precedenta acesteia am observat ca se blocheaza touch-ul cateodata cand vreau sa deblochez ecranul si trebuie sa astept vreo 15-20 de secunde pana pot sa-l deblochez. Cineva mi-a spus ca ar trebuie sa-i fac update de doua ori la versiunea de android pe care o am acum. Sa fie asta problema? Sau daca imi poate spune cineva care ar fi problema si cum pot sa o rezolv as fi recunoscator happy

1 răspuns:
| Grigore_Daniel_1984 a răspuns:

Salut încearcă să revii la setările din fabrică, se poate să fie virusat de merge așa greu.