| ciuly4u a întrebat:

am si eu intrebare. ieri seara mi s-a demagnetizat cartela Orange si azi am fost la o reprezentatnta Orange si mi.au zis ca trebuie sa platesc timp de 3 luni 45 de lei ca sa imi pastrez numarul de telefon... eu am mai avut prieteni care li s-a demagnetizat cartela nu i.au costat nimic.Precizez ca e prima oara cand mi se inampla asa ceva... Daca are cineva idee despre asta va rog sa imi spuneti Multumesc happy

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Spune-ne numarul tau de telefon intr-un mesaj privat. Verificam situatia si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers

Răspuns utilizator avertizat