| Gabriel2803 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s6 edge si am bagat un folder cu poze in "private" din greseala si nu mai gasesc cum sa il scot. Ajutati-ma va rog.

1 răspuns:
| Gabriel9707 a răspuns:

Primul lucru care trebuie sa il face este sa activezi modul privat, dupa care intri la galerie si acolo o sa iti apara acel folder si o sa aiba o iconita cu un fel de lacat pe ea, ti apasat prelung pe acel folder pana se selecteaza dupa care dai pe "Mai multe " din coltul din dreapta sus si dupa aceea pe "Eliminare din Private".

Dezactivezi modul privat si folderul ar trebui sa fie la loc.

Sper ca te-am ajutat.