| NelutuNel a întrebat:

Am si eu o intrebare:
Am un telefon cu android 5.0.2 lollipot, 1gb ram si 8 gb memorie interna.Am cautat si pe net si pe youtube aplicatii cu care sa fac screen record,adica sa-mi filmez desktopul telefonului si cum ma joc.
Am incercat mai multe programe cum ar fi mobizen,screen recorder,screen lollipop si tot ce mi-a trecut prin minte.
Din pacade, degeaba.De filmat mi-l filmeaza,dar cand dau sa-l vad se vede tot ecranul verde, nu stiu de ce.Asa mi se intampla cu toate aplicatiile care cer si nu cer root si n-as vrea sa fac root la tel.
Daca stiti o aplicatie care chear ar merge si nu cere root, va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| TheLastLemon a răspuns:

Salut!
Și eu am întâmpinat problema, însă, până la urmă am făcut root(nu neapărat pentru screen recorder) dar mi-a expirat garanția.
Oricum, nu e nici o diferență...

2 răspunsuri:
| NelutuNel explică:

Nu mai e nevoie de raspunsuri deoarece am rezolvat problema.Am facut root la tel si am luat SCR Pro.Imi merge perfect.
TheLastLemon apreciez efortul ca ai respuns la intrebare si....deoarece esti singurul care a raspuns im max.o zi iti dau tie funda.

| TheLastLemon a răspuns (pentru NelutuNel):

Multumesc! Succes!