| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Nokia 5250, si mergeam spre iubita mea vorbind cu ea la telefon prin casti. Cand m-am intalnit cu ea, apelul la oprit ea, eu nu am mai scos telefonul. Dupa aceea cam dupa un sfert de ora l-am scos si era blocat. A trebuit sa ii scot bateria. Dupa repornire nu mai functiona touch-ul care este schimbat de 2 zile. Acasa am scos cartela si cardul de memorie si bateria si le-am remontat si dupa aceea a functionat touch-ul. Si functioneaza si acum. Care sa fie problema?

Răspuns Câştigător
| piticuz a răspuns:

O fi o eroare in soft. thinking poate iti merge touch-ul doar cu card si cartela? laughing dar cel mai probabil s-ar putea sa fie din soft sau o fi vreun circuit facut gresit la cei care ti l-au montat (ecranul)