| hw191d a întrebat:

am si eu o intrebare As vrea sa imi cumpar si o un telefon si sunt indecis intre Samsung galaxy trend lite duos si Samsung galaxy chat am auzit ca galaxy trend are si niste probleme de functionare cine ma poate ajuta va multumesc!

2 răspunsuri:
| Nicu9715 a răspuns:

Nu te mai lua dupa ce zic unii, depinde ce vrei tu daca tastezi mult mesaje chat este bun ca nu te incurci dar pentru cateva jocuri+multimedia as recomanda trend-ul mai ales ca are dual-core